KONST / Litografier / Färglitografi 12498446
nr 1249 8446
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Segelskuta, signerad, numrerad 31/250. Motivet: 38x43
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 april 2019
kl 21:00:47
100 kr
150 kr
200 kr
Gustav Rudberg
nr 1249 8446
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 22 april 2019 |